Co mogą oznaczać szumy uszne i bóle głowy?

Witam od jakiegos czasu mam szumy w uszach i nie mocne bole glowy czesto praktycznie nie przeszkadzajace mi w zyciu. Od nie dawna doszly mi lekkie nudnosci zawroty glowy. A.teraz jeszcze dziwne mozne tak jak by szumy przy poruszaniu galkami ocznymi i przy mocnym zacisniecii powiek. Czasem tez cos czuje.dzownego w.uszach. tak jak by cos tam przeskakiwalo przy polykaniu sliny. To tego male problemy tez.z.kregoslupem szyjnym. Tetnice na usg jak narazie w porzadku. Cala morfologia o inne badania w porzadku

Dzień Dobry Panu,

Dziękuje Panu za kontakt :)

Podjęłam decyzję odpisania Panu na pytanie.
Zaprezentowane przez Pana symptomy, są wskazaniem do osobistej konsultacji, u Lekarza pierwszego kontaktu, który po wstępnym rozpoznaniu, zadecyduje o dalszym, dla Pana postępowaniu diagnostycznym.

Serdeczności i pomyślności Panu życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605