Zmęczenie, nudności, wstręt do jedzenia, silne bóle głowy i zawroty a mechaniczne uszkodzenie głowy lub szyi

Witam pytanie dotyczace mechanicznego uszkodenia glowy lub szyi. Uprawiam boks, nie przytrafil mi sie nokaut. Przez 2 tygodnie uskarzalam sie na ogromne zmeczenie, ogronne nudnosci wstret do jedznenia i alkoholu, silne pulsacyjne bole glowy w czesci potylicznej po prawej stronie, lekki bol przy dotyku tej czesci, zawroty glowy, chec przebywania w ciszy i spokoju po 2 tygoniach czulam sie duzo lepiej tylko przy naglych ruchach lekki bol i zawroty. Bardzo Prosze o porade!

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza. Sądzę, że konieczne jest przeprowadzenie badań obrazowych głowy i szyi. Bez badania nie można nic więcej stwierdzić. Proszę udać się do swojego lekarza.