Zawroty głowy, mrowienie oka, problemy z równowagą i nudności po antybiotykoterapii

Witam, jestem po leczeniu antybiotykami (w ciagu tygodnia byly 3 zmiany). Po zakonczeniu leczenia pojawily sie zawroty glowy (kiedy ruszam oczami i glowa), problemy z rownowaga i nudnosci, ktore juz zniknely. Mam tez dziwne wrazenie tak jakby mrowienia lewego oka i czesci czola po lewej stronie i skroni. Wydaje mi sie, ze zawroty glowy sa juz mniejsze niz jakis czas temu, ale bardzo opornie znikaja. Co moze mi byc? Czy to jakies zatrucie antybiotykami?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Być może konieczne będzie wykonanie konsultacji otolaryngologa.