Jak znów kogoś pokochać?

Od rozstania z chłopakiem czuję się bardzo pusta, niezdolna do jakichkolwiek uczuć. Bardzo go kochałam i bardzo mnie zranił, a jednak cierpienie było dużo lepsze od tego co się dzieje teraz. Nie wiem czy to ja w jakiś sposób tłumie mogę uczucia żeby jakoś funkcjonować, czy jestem już niezdolna do miłości. Co mogę z tym zrobić? I czy mogę zacząć nowy związek nie kochając? Proszę o pomoc.

Dzień dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

W zaprezentowanej przez Panią relacji, dopatruję się wielu wątków - co wymagałoby podjęcia psychoterapii
- do rozważenia czego Panią mocno zachęcam (po wcześniejszej/wstępnej konsultacji diagnostycznej).

Z życzeniami dla Pani radości i tylko wspierających Ludzi wokół,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605