Czy można Cital i Xanax stosowane jednocześnie?

Cital i Xanax stosowane razem- czytałem że niektórzy w trakcie stosowania antydepresantów doznają tzw. "otępienia emocjonalnego". Czy to prawda że np. te dwa leki stosowane razem mogą wywołać wspomniane działanie nieporządane? Chodzi nie tyle o nie odczuwanie uczuć jakichkolwiek, ale o zdystansowanie się do partnera, brak okazywania miłości czy jakichkolwiek oznak przywiązania.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Zacznę od tego, że jest potrzeba, by jakiekolwiek zmiany w leczeniu farmakologicznym, konsultować z Lekarzem prowadzącym/zlecającym leczenie.

Z mojej strony, zachęcam Panią jednak, do rozważenia podjęcia psychoterapii, która nie powoduje skutków ubocznych.

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego samopoczucia Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605