Jak poradzić sobie ze zmiennym zdaniem partnera?

Jak poradzić sobie ze zmiennym zdaniem faceta. Raz chciał być że mną potem nagle chciał być tylko kolega zgodziłam się tylko normalnie się niezachowywal każdy myślał że jesteśmy razem ale on się tym nie przejmował. Był zazdrosny nie lubił gdy inni faceci się kręcili koło mnie nie pozwalam mi nawet na seks z innym facetem zrobił mi awanturę o to że to on czekał na mnie z tym ze nie miał innej po prostu nie rozumiem go. Mieliśmy być znajomymi A On takie dziwne cechy pokazywał A nic nas nielaczylo zawsze mówił że mnie lubi i nic więcej że jesteśmy znajomymi. Zdarzało się klocenie nieodzywanie się do siebie olewanie ja co niemoge zrozumieć czemu on tak zdania szybko zmienia raz pokazuje że jest mną zainteresowany A później że nie co robić jak mam się zachować???

Dzień Dobry Pani,

Zaprezentowaną przez Panią relację, postrzegam jako wielowątkową.

Celowa byłaby dla Pani zwyczajna rozmowa z Psychologiem, by mogła Pani z dystansu (biorąc "pod lupę") przyjrzeć się interesującej Panią relacji.

Serdecznie zapraszam Panią do takiej rozmowy via Skype.

Życzę Pani pomyślności i radości,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605