Jak poradzić sobie z uzależnieniem od partnera?

Witam jestem w z związku juz ponad rok ciągle się klucimy źle traktujemy są różańca i powroty .Nie mogę o nim zapomnieć nawet nie wiem jak .chyba jestem psychicznie od niego uzależniona .Juz próbowałam wszystkiego by zapomnieć o nim ale niestety nie potrafię .Od ostatniego czasu tylko nas łączy sama tolerancja .Nic więcej nie ma nawet miłość juz znikło w jego kierunki on twierdzi ze kocha .Ha nie wiem .W sumie mam doc jestem kuz zmęczona tym wszystkim nie wiem co mam robić by się uwolnić psychocznie.Ale z drugiej strony boje się być sama .Nie chce popaść w depresję .Nie wiem co robić .Tak naprawdę mnie już z nim noc nue łączy .On żyje na mój koszt od pewnego czasu .Ciągle się odgrywa za to co było wcześniej .Nie daje sobie z tym wszystkim rady .

Szanowna Pani,
wskazane jest dla Pani, wsparcie psychoterapeutyczne, ze specjalistą łatwiej będzie poradzić sobie z problemem.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Pani,

Zaprezentowane przez Panią symptomy, wskazują na uwikłaną Państwa relację, z której jest dla Pani (taka!) trudność wycofania się.

Wskazane byłoby dla Pani wsparcie psychologiczne/psychoterapeutyczne, co pomogłoby Pani na tyle się wzmocnić, by podjąć optymalne dla siebie decyzje.

Jeśli miałaby Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani najbardziej teraz potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605