Jak poradzić sobie ze stresem w pracy i w życiu?

Witam. Od jakiegoś czasu nie radzę sobie ze stresem w pracy i w życiu. Jestem bardzo nerwowa, co odbija sie na moich relacjach z innymi ludzmi do tego stopnia, iż nie mam ochoty przebywać w jakimkolwiek towarzystwie. Najchętniej nie wychodziłabym z domu i leżała w łóżku, bo czuję się bardzo zmęczona. Wszystko powoduje we mnie złość albo smutek. Chciałabym udać się z tymi objawami do lekarza, gdyż coraz bardziej utrudniają mi normalne funkcjonowanie. Proszę o informację, do jakiego lekarza powinnam się udać (psycholog czy psychiatra)?

Szanowna Pani,
zalecana jest konsultacja internistyczna - podstawowe badania oraz wskazane jest wsparcie psychoterapeutyczne, polecam paradygmat poznawczo - behawioralny.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Pani,

Zaprezentowane przez Panią symptomy mogą być odpowiedzią Pani organizmu, na przewlekający się stres.

Wskazana byłaby osobista konsultacja psychologiczna/psychoterapeutyczna, celem zadbania o swoja kondycję psychiczna/fizyczną.

Gdyby miała Pani potrzebę rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Serdeczności i tylko zadowalającego samopoczucia Pani życzę.

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel 502 749 605

Witam Panią
Zachęcam Panią do omówienia problemu z psychologiem
i do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani odzyskać równowagę
wewnętrzną, wzmocnić poczucie własnej wartości,
oraz zdobyć umiejętność kontrolowania emocji
i radzenia sobie ze stresem.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl