Jak poradzić sobie z zazdrością o partnera?

Witam, moim problemem jestem sama ja. Mój chłopak ma koleżankę, którą zna od podstawówki, i zanim ja poznałam Kamila - mojego chłopaka, to się widywali i spędzali czas ze znajomymi (dodam, że ona nic do Niego nie ma, ani nic on do Niej - tak myślę). W trójkę razem też się spotykamy, ale jest taki problem, że jak wracam na weekend do domu, to ona ciągle wypisuje do Niego, żeby z Nim gdzieś wyjść, bardzo mnie to denerwuje. Lubię ją, i ja nie wiem jak z tym sobie poradzić. Proszę o pomoc!

Witam,
Proponuję porozmawiać z partnerem na temattej jego koleżanki i spróbować zaufać, że nie łączy ich nic ponad koleżeństwo.
Jeśli to pani bardzo przeszkadza , to proszę porozmawiać z kimś do kogo ma pani zaufanie. Być może rozmowa z kimś spowoduje, że spojrzy pani inaczej na problem.
Pozdrawiam

Witam, proszę określić zasady waszego związku oraz szczerze porozmawiać z chłopakiem oraz koleżanką o Pani odczuciach oraz o tym co Pani w ich relacji przeszkadza. Pozdrawiam.