Jak ufać mężczyźnie?

Jesteśmy ze sobą 10 lat, mamy dzieci najmlodsze 1,5 roku. Mąż często wyjeżdza, zawsze mu ufalam, zawsze było wiele telefonów i sms jakby byl z nami w domu. Niestety tym razem, poznal kogoś, przez to, ze go szkolił z kim wymienial mnóstwo sms. Wierze, gdy mowi ze nic nie zaszlo, traktował ja jak kolezanke, ale wszystkie sms i kontakt do niej wykasowal, a sytuacje ukryl przede mną, teraz twierdzi, ze dlatego, zebym sobie nic nie ubzdurala, ze dla niego bylo to zwykle kolezenstwo, ktore z dniem wyjazdu wygaslo. Twierdzi, ze kocha tylko mnie, nas. Czuję się zdradzona. Nie wiem jak teraz ufać.

Dzień Dobry Pani,

Z Pani relacji wnioskuję, że wskazana byłaby dla Państwa szczera, otwarta i nie oceniająca rozmowa, najlepiej na spotkaniu poza domem, np. w miłej kawiarni...?

Macie Państwo za sobą dziesięcioletni staż małżeński.
Jeśli w związek wkradła się monotonia i (oczywista) przewidywalność,
mogłoby to oznaczać, że (prawdopodobnie) relacja przez Państwa została mocno zaniedbana?

Nad rozwojem relacji małżeńskiej trzeba nieustannie pracować, oraz pielęgnować niczym piękny kwiat róży.
Czasami dzieje się tak, że związek przechodzi mały kryzys rozwojowy
i jest to wtedy wskazówka (rozwojowa!) by zatroszczyć się o relację uczuciową/intymną, by na nowo ją ożywić oraz odnowić...

Aby tak się zadziało, byłaby potrzeba skupienia się na Państwa relacji małżeńskiej, co wymagałoby wzajemnego Państwa zaangażowania się w relację, otwartości do podzielenia się z Mężem swoimi uczuciami, emocjami, obawami, czy nawet niepokojem.

Jeśli miałaby Pani życzenie zwyczajnej rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani najbardziej potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605

No ale przecież nie ma Pani żadnego dowodu. Wykasowanie smsów to nie jest dowód tylko poszlaka i to cienka. Abstrahując od tego, że nie można mieć nikogo na własność to może dobrze by było zgłosić się na terapię par ?
Pozdrawiam