Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 9 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak przygotować się do seksu w trójkącie?

Mam 36 lat, od 10 lat jestem mężatką i mam trójkę dzieci. Jeszcze przed ślubem miałam silne fantazje o seksie z dwoma mężczyznami. Niestety nie zrealizowałam tego pragnienia, a mój mąż kategorycznie nie zgadza się na coś takiego. W czasie seksu z mężem ciągle czuję niedosyt, ponieważ mam w głowie moją fantazję. Wiem, że go nie przekonam, a jestem na 100% zdecydowana rozpocząć taką relację. Proszę o jakieś wskazówki, ponieważ nie mam doświadczenia w trójkącie. Jak dobrać partnerów, pozycje, itp.?
KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu

Fetysze - seks na obcasach

Proponuję uczciwie, ponownie i dobrze przemyśleć swoje plany. Warto porozmawiać na te tematy z fachowcem, np. psychologiem psychoterapeutą.
Mam nadzieję, że zwycięży odpowiedzialność, a nie bardzo ryzykowna fantazja.
Życzę mądrych życiowych wyborów. Pozdrawiam. JW, Poznań.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy