Czy te objawy świadczą o tym, że mój mąż jest gejem?

Czy mój maz jest gejem?Lubi modę zakupy, unika seksu od ponad pół roku, kupuję sobie kosmetyki i maski do cery, dba o wygląd strój, ma dużo koleżanek lubi z nimi się spotykać imprezowac, nie lubi się miziac, chodzi na siłownię, dba o włosy i chce być modny, chciał byc modelem kiedys, nie nosi obrączki ma w portfelu ja, stwierdził że nienawidzi seksu, pilnuje telefonu, lubi DODE i jej piosenki.

Witam,
To że Pani mąż:
"Lubi modę zakupy, kupuję sobie kosmetyki i maski do cery, dba o wygląd strój, ma dużo koleżanek lubi z nimi się spotykać imprezowac, chodzi na siłownię, dba o włosy i chce być modny, chciał byc modelem kiedys, lubi DODE i jej piosenki."
może świadczyć o tym, że jest mężczyzną dbającym o siebie i lubiącym spotykać się z ludźmi. Nie jest to raczej oznaką takiej czy innej orientacji seksualnej.

Pisze Pani:
" nie nosi obrączki ma w portfelu ja, pilnuje telefonu".
Co Pani sądzi o takim zachowaniu? Co może ono mieć z orientacją seksualną?

Napisała Pani też, że mąż
"unika seksu od ponad pół roku, nie lubi się miziac, stwierdził że nienawidzi seksu".
Czy to oznacza, że wcześniej nie mówił o nienawiści do seksu, że uprawialiście seks i "mizialiście się"?
Bo jeżeli tak, to warto zapytać go, co takiego się dzieje, że zmieniło się jego zachowanie?

Zapewne Pani jest zaniepokojona tą zmianą. Może się Pani czegoś obawia np. rozpadu małżeństwa? Może Pani potrzebuje seksu a nie otrzymuje tego?
Warto powiedzieć mu o swoim niepokoju, wyobrażeniach, potrzebach oraz zapytać, co on o tym myśli i jak wyobraża sobie dalsze wspólne życie.
W zależności od efektów tej rozmowy będzie Pani mogła podjąć dalsze decyzje.
Pozdrawiam serdecznie

Witam, wielu mężczyzn dba o swój wygląd, chodzi na siłownię i używa kosmetyków. Proszę porozmawiać z mężem szczerze na ten temat. Jeżeli mąż unika seksu od pół roku, twierdzi że nienawidzi seksu, warto wyjaśnić przyczynę. Z jakiego powodu nie zakłada obrączki, pilnuje telefonu. Proszę skorzystać z konsultacji z seksuologiem, psychologiem, porozmawiać o wzajemnych potrzebach. Przesyłam link do artykułu:
https://portal.abczdrowie.pl/maz-jest-gejem
Pozdrawiam serdecznie