Czy mąż mojej siostry jest gejem?

Postanowiłem porozmawiać ze swoją siostrą po tym jak poinformowała mnie, że che się rozwieść. Zdarzyło się i mi to. Jednak powód zmusił mnie do napisania tego listu do Was. Po wielu pytaniach: „dlaczego chcesz się rozwieść?” odpowiedziała: „on jest gejem!” ja na to: „jak to, to nie możliwe!”, a ona: „to ja muszę prosić o seks, on chce tylko abym to ja mu robiła anala (w jego stronę) palcami lub sztucznym penisem na pasie, który muszę zakładać. Ostatnio z nim seks uprawiałem normalnie 6 (sześć) miesięcy temu i to ja musiałam go o to prosić. On tylko wsadź mi palce w d...”. Mam prośbę o odpowiedź na pytania: 1. Czy to tylko taka męska perwersja czy to ukryty (skrywany) u niego homoseksualizm? 2. Mogę zrozumieć perwersję, ale dlaczego facet 30-letni nie lubi normalnego seksu? Moja siostra to bez kitu mogłaby być modelką lub wystartować w konkursie miss z dużym powodzeniem. 3. Czy uważacie, że to ja z nim powinienem o tym porozmawiać, w końcu to moja siostra? Jego do tej pory też lubiłem. 4. Czy tego typu perwersje mogą się pogłębiać?
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Problemy małżeńskie Pana siostry powinny być rozwiązywane przez samych zainteresowanych. Siostra może porozmawiać z mężem i poznać odpowiedzi na nurtujące ją pytania.
Nie polecam Panu włączania się w te rozmowy, ponieważ dotyczą bardzo intymnych spraw i Pana zainteresowanie może prowadzić do narastania trudności. Sądzę jednak, że powinien Pan wspierać siostrę i starać się jej pomóc, jeśli będzie tego od Pana oczekiwała.

Pozdrawiam