Jak poradzić sobie z szokiem po odkryciu, że mąż jest gejem?

Witam - proszę o poradę mi jak dalej mam funkcjonować. Po 22 latach małżeństwa zamiast życzeń odkryłam, że mój mąż jest gejem. Mamy 2 dzieci- 19 i 15 lat. Odkryłam okropne zdjęcia i dialogi między nimi. Jest młodszy od "męża" o rowne 20 lat. Jak na przekór ten chłopak ma urodziny w dniu moich - szok. Przyznał się. Plan męża był iście nagrody nobla - kilka lat temu zatrudnił go w swojej firmie ijak to powiedział, aby być z nim cały czas. Ostatni rok był koszmarny, cały czas znikał z domu.

Witam Panią Serdecznie,

Proszę nie pozostawać samej i sięgnąć po pomoc i wsparcie dla siebie u psychologa.
Gdyby miała Pani życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu na Skype.

Życzę Pani tego, czego Pani teraz najbardziej potrzebuje,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam
Problem jest wielowątkowy i rozległy.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u doświadczonego terapeuty, który pomoże uporać się z emocjami, uczuciami, które się pojawiły po odkryciu preferencji seksualnych męża.
Pozdrawiam
Anna Szyda

Witam,

Jedyną radą jaką można udzielić na łamach portalu, jest poszukanie doświadczonego terapeuty, który pomoże przebrnąć emocjonalnie przez zastaną sytuację. Proszę nie zwlekać z szukaniem pomocy, specjalistyczne podejście ułatwi odzyskanie radości z życia.
Pozdrawiam,
Małgorzata Mazurek

Witam, rozumiem że jest Pani w trudnej sytuacji, jest w szoku, mąż Panią zdradził, jest innej orientacji seksualnej. To można zrobić, aby pomóc sobie w tym momencie, to skorzystać z pomocy psychologicznej. Przesyłam link do placówek NFZ: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/ lub może Pani skorzystać z konsultacji w prywatnym gabinecie. Jeżeli potrzebuje Pani dłuższej rozmowy zapraszam do skorzystania z konsultacji online.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl