Tabletki na opóźnienie wytrysku

Czy seks trwający 1,5 minuty to długo. Nie licząc gry wstępnej. wliczając jedynie stosunek seksualny który trwa krótko :/ . Mam 18 lat i szybko do chodzę są jakieś tabletki na opóźnienie wytrysku ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, nie ma możliwości zastosowania żadnych tabletek celem sytuacji jakich Pan opisuje. Pozdrawiam

Dzień dobry!

Stosunkowo krótki czas trwania stosunku i brak kontroli nad momentem wytrysku jest naturalny i powszechny w niektórych sytuacjach. Szczególnie u mężczyzn młodych, rozpoczynających dopiero życie seksualne czy współżyjących rzadko i nieregularnie.
Zazwyczaj z czasem, rosnącym doświadczeniem, stażem związku i regularnym współżyciem czas trwania stosunku wydłuża się.

Jeśli tak się nie dzieje - jest możliwe farmakologiczne leczenie wytrysku przedwczesnego.

Pozdrawiam!