Sposoby na przedłużenie stosunku

Czy jest jakiś sposób (poza alkoholem) na przedłużenie stosunku dla mężczyzny?

Dzień dobry!

Masturbacja z wytryskiem przed stosunkiem. Powtórzenie jednego stosunku po drugim pod rząd. Relaksacja. Praca z myślami i poznawcze kontrolowanie swojego podniecenia podczas zbliżenia. Nauka opóźniania wytrysku podczas masturbacji. Rozpoznawanie reakcji swojego ciała i kolejnych etapów podniecenia oraz przerywanie lub zwalnianie tempa stosunku przed zbliżającym się wytryskiem. Używanie prezerwatyw. Używanie prezerwatyw lub maści ze środkiem znieczulającym, które osłabiają wrażliwość prącia. Trening mięśni Kegla. Wizyta u lekarza i po diagnozie wytrysku przedwczesnego przyjmowanie leków opóźniających wytrysk, dostępnych na receptę.

Pozdrawiam!