W jaki sposób mogę przedłużyć stosunek?

W jaki sposób moge przedłużyć stosunek? Mam 32 lata wazę około 100 kg zawsze z moja zona podczas stosunku używam prezerwatywy ale nasz stosunek nie trwa tyle co powinien. W jaki sposób moge skutecznie moge przedłużyć stosunek? Dziękuje.

Na Portalu jest dużo informacji na temat ejakulacji - polecam uważną lekturę.
Nie można konkretnie ustosunkować się do postu, gdyż brak w nim informacji. Określenie, że stosunek trwa krócej, niż powinien - jest zbyt ogólne.
Czy jest to ocena wspólna, czy tylko Pana?
Jak jest z częstotliwością i regularnością kontaktów?
Pozdrawiam. JW

Dzień dobry!

Nie wspomina Pan, jak długo trwa stosunek, a to istotne, czy jest to czas przeciętny, dotyczący większości par - czy też rzeczywiście wytrysk przedwczesny, który należy leczyć np. farmakologicznie. Czy ma Pan poczucie kontroli nad momentem wytrysku, wpływu? Czy zdarzają się zbliżenia dłuższe, które uznaje Pan za udane? Jak partnerka ocenia Wasze życie seksualne, a jak Pan? Jak często Państwo współżyją?

Pozdrawiam!