Jak najlepiej i najskuteczniej opóźnić wytrysk?

Witam. Ja mam pytanie natury seksualnej. Jak najlepiej i najskuteczniej opóźnić wytrysk , jest to dla mnie bardzo powazny problem . Czy może muszę chodzić na jakąś terapię bo sam nie wiem jak sobie z tym poradzić a nie ukrywam że to bardzo wpływa na relację dwojga ludzi którzy są ze sobą od wielu lat. Dziękuje z góry za odpowiedź

Dzień dobry!

Nie wspomina Pan, jak długo trwa przeciętny stosunek oraz jakiego czasu stosunku oczekiwałby Pan. Bez tych informacji nie jest możliwe ani postawienie diagnozy wytrysku przedwczesnego ani stwierdzenie, czy (a jeśli tak, to w jaki sposób) jest możliwe przedłużenie czasu trwania stosunku.
Zachęcam do lektury licznych artykułów na stronach portalu oraz innych odpowiedzi specjalistów na podobne pytania.

Pozdrawiam!