Jak przedłużyć długość stosunku?

Mam również pytanie co do długość stosunku . Otóż z moją dziewczyną kochamy się regularnie co tydzień . Ja wytrzymuję około 5/10 minut . Szybko się podniecam, a gdy czuję że dochodzę, wyciągam , lecz później to już jest tylko chwila gdy ten moment podniecenia przekracza pewien poziom i dochodzi do wytrysku .Dziewczynie to nie przeszkadza , lecz to działa na moje samopoczucie i psychike. Jak mogę to zmienić , wydłużyć stosunek . Proszę o pomoc .

Dzień dobry.

Stosunek trwający 5-10 minut należy uznać za prawidłowy - nie ma więc powodów do niepokoju. Pańskie problemy wynikają prawdopodobnie z tego powodu, że uprawiacie seks stosunkowo rzadko (opisana przez Pana "regularność" jednego stosunku w tygodniu, niestety taką nie jest). W sytuacji zwiększenia częstotliwości i regularności stosunków, problem powinien zniknąć.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Warto wsłuchać się w to, co mówi dziewczyna. Z pewnością dla niej kluczowa jest atmosfera podczas zbliżenia i ogólna satysfakcja z seksu. Dla kobiety "satysfakcja" nie jest równoznaczna z jej orgazmem, ani określonym czasem trwania stosunku. Jednocześnie czas trwania stosunku 5/10 minut jest czasem przeciętnym dla wielu par. Być może ten czas dodatkowo wydłuży się, jeśli będą Państwo mieli okazję współżyć częściej, z mijającym czasem, wiekiem i doświadczeniem, oswajaniem się ze sobą i kolejnymi eksperymentami seksualnymi. Mężczyźni (oraz ich partnerki) stosują jednak różne metody przedłużania czasu trwania stosunku. Może to być np.: - używanie zwykłej prezerwatywy - używanie prezerwatywy i środków o działaniu znieczulającym, zmniejszających doznania - po pierwszym wytrysku chwila odpoczynku i podejmowanie drugiego stosunku - masturbacja mężczyzny przed stosunkiem - wypicie przed zbliżeniem niewielkiej ilości alkoholu - stosowanie metod relaksacyjnych - obserwowanie siebie, jakie zachowania seksualne i jakie zachowania partnerki są najbardziej podniecające i doprowadzają do natychmiastowego wytrysku oraz kontrolowanie ich, odsuwanie w czasie - nauka kontrolowania momentu wytrysku podczas masturbacji w samotności a następnie także z partnerką i przy jej udziale - rozpoczynanie zbliżenia od pieszczot i/ lub orgazmu dla partnerki (np. poprzez pieszczoty dłonią, seks oralny, pieszczoty piersi) a dopiero po jej satysfakcji przechodzenie do pełnego stosunku itp.

Pozdrawiam!