Co mogę zrobić, żeby przedłużyć czas stosunku?

Witam mam 48lw wczesniej do zblizenia z żoną dochodzilo po mojej namowje tylko raz na jakies trzy miesiace.Od ponad pol roku nie uprawialem sexu tydzień temu uprawjalem sex z nową partnerką,dluzszy czas mialem zawód ponieważ planowaliśmy się a jak doszlo do zblizenia po dwóch minotach bylo po wszystkim,przeprosilem ja ale czolem się nie swojo poniewaz nie osiagnolem satysfakcji ze zblizenia nie wspomnę o jej zaskoczeniu.Co mogę zrobić zeby przedłużyć czas stosunku i poczoc że ja i ona będziemy z
MĘŻCZYZNA, 48 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Przede wszystkim proszę się nie denerwować. Stosunek odbył pan po dłuższym okresie abstynencji, z nieznaną wcześniej partnerką, mając w stosunku do siebie wielkie oczekiwania. Wszystko to sprzyja skróceniu czasu po jakim następuje wytrysk.
Jeśli wcześniej wytrysk przedwczesny nie występował, problem powinien się sam rozwiązać o ile podejmie pan regularne współżycie.

0

Wczesny wytrysk jest bardzo częstą przypadłością mężczyzn pobudliwych seksualnie. W seksuologii możemy mówić o zaburzeniu, jeśli stosunek trwa krócej niż 3 minuty. W celu opóźnienia ejakulacji można zastosować szereg metod terapeutycznych - począwszy od regularnego, dość częstego współżycia (lub masturbacji), mającego na celu rozładowanie napięcia i niedoprowadzanie do jego skumulowania się, poprzez zażywanie leków z grupy SSRI, po maści znieczulające nakładane na żołądź przed stosunkiem. Warto udać się do seksuologa, by przedyskutować skuteczność każdej z tych metod.

https://terapiaslomka.wordpress.com/

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty