W jaki sposób powiększyć członek?

Witam mam problem z penisem jest zbyt mały ponieważ dziewczyna nie zawsze czuje że jest w środku słyszałem że xtrasize pomaga mogę je kupić mam też problem z przedwczesnym wytryskiem trwa niekiedy 2min niekiedy odrazu

Wczesny wytrysk jest bardzo częstą przypadłością mężczyzn pobudliwych seksualnie, zwłaszcza na początku związku. W seksuologii możemy mówić o zaburzeniu, jeśli stosunek trwa krócej niż 3 minuty. W celu opóźnienia ejakulacji można zastosować szereg metod terapeutycznych - począwszy od regularnego, dość częstego współżycia (lub masturbacji), mającego na celu rozładowanie napięcia i niedoprowadzanie do jego skumulowania się, poprzez zażywanie leków z grupy SSRI, po maści znieczulające nakładane na żołądź przed stosunkiem. Warto udać się do seksuologa, by przedyskutować skuteczność każdej z tych metod.

https://terapiaslomka.wordpress.com/