W jaki sposób poprawić erekcję?

Mam pytanie jak poprawic erekcje, Mam problem powstrzymaniem wytrysku.Obecnie pracuje w Niemczech i uprawiam seks raz albo dwa w miesiacu a od czasu do czasu masterbuje sie i ogladam filmy erotyczne. 5 minut od poczatku kochania nie moge powstrzymac wytrysku .Co musze poprawic zeby bylo dobrze.

W seksuologii możemy mówić o zaburzeniu, jeśli stosunek trwa krócej niż 3 minuty. W celu opóźnienia ejakulacji można zastosować szereg metod terapeutycznych - począwszy od regularnego, dość częstego współżycia (lub masturbacji), mającego na celu rozładowanie napięcia i niedoprowadzanie do jego skumulowania się, poprzez zażywanie leków z grupy SSRI, po maści znieczulające nakładane na żołądź przed stosunkiem. Warto udać się do seksuologa, by przedyskutować skuteczność każdej z tych metod.

Potrzebę seksualną można porównać do potrzeby snu, albo zaspokojenia głodu. Nie można najeść się na cały miesiąc, prawda? Jeśli jesteśmy głodni przez trzy dni, to zaspokojenie tej potrzeby odbywa się w sposób gwałtowny. Podobnie jest z potrzebą seksualną i czasem trwania stosunku seksualnego. Seks zbyt rzadki w stosunku do potrzeb będzie charakteryzować się krótkim czasem trwania i szybkim wytryskiem. Skrajną reakcją organizmu jest przypadek, w którym mężczyzna w ogóle nie ma wytrysków (ani za sprawą seksu, ani masturbacji). Wtedy dochodzi do tzw. zmazów nocnych, polucji, czyli wytrysków przez sen. Kiedy zaś wytrysków jest dużo, czas trwania stosunków wydłuża się. Tak jak ze wspomnianą analogią z jedzeniem. Po sytym dwudaniowym obiedzie deser może nas interesować, ale już nie tak, jak po trzydniowym poście. Innymi słowy, Pana reakcja mieści się w normie biologicznej i jest zwykłą reakcją mężczyzny na brak seksu. To dlatego, kiedy już do niego dochodzi, orgazm przychodzi szybko. Jest to także powód stresu, który dodatkowo nie pomaga wydłużyć czasu stosunku, a nawet przeciwnie - skraca go.