Dlaczego od miesiąca zbyt szybko dochodzę?

Dzień dobry mam takie pytanie. Od miesiąca mam problem podczas stosunku. Strasznie szybko dochodzę gdzie tego nigdy nie było. I nie mogę ponowic stosunku bo już nie jestem zdolny. Maga mi Państwo doradzić jakie mogą być tego problemy ze tak Jest?

Dzień dobry!

Przyczyny mogą być różne. Nie podaje Pan żadnych informacji, na podstawie których można byłoby się ich domyślać. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!

Wczesny wytrysk jest bardzo częstą przypadłością mężczyzn pobudliwych seksualnie, zwłaszcza na początku związku. W seksuologii możemy mówić o zaburzeniu, jeśli stosunek trwa krócej niż 3 minuty. W celu opóźnienia ejakulacji można zastosować szereg metod terapeutycznych - począwszy od regularnego, dość częstego współżycia (lub masturbacji), mającego na celu rozładowanie napięcia i niedoprowadzanie do jego skumulowania się, poprzez zażywanie leków z grupy SSRI, po maści znieczulające nakładane na żołądź przed stosunkiem. Warto udać się do seksuologa, by przedyskutować skuteczność każdej z tych metod.