Sposoby na wydłużenie stosunku u 19-latka

Witam chciałby się zapytać czy istnieje metoda wydłużająca stosunek.

Zachęcam do lektury licznych postów oraz odpowiedzi fachowców na tym Portalu. Także artykułów tematycznych.
Pytanie jest zbyt ogólne, a post zbyt lakoniczny, żeby rzeczowo odpowiedzieć.
Podstawowym warunkiem jest posiadanie stałej partnerki i regularna, dość częsta z Nią aktywność.
Są to warunki zasadnicze, kardynalne.
Warto wiedzieć, że sklonność do szybkiego wytrysku ma spore uwarunkowanie genetyczne, czyli wrodzone.
Pozdrawiam. JW

Dzień dobry!

Temat ten był poruszany na portalu wielokrotnie. Może być to np.: odbycie po pierwszym wytrysku drugiego stosunku, który zazwyczaj jest dłuższy - nauka (zarówno podczas masturbacji, jak i podczas stosunków) rozpoznawania i przewidywania momentu zbliżającego się wytrysku, a następnie robienie w tym momencie chwili przerwy, aby podniecenie znów opadło do bezpiecznego poziomu - używanie prezerwatyw bądź prezerwatyw ze środkiem znieczulającym - ubogacanie współżycia o inne formy pieszczot, nie tylko sam stosunek i stosowanie ich zamiennie - spożycie przed zbliżeniem niewielkiej ilości alkoholu - nauka metod relaksacyjnych - trening mięśni kegla itd. Niekiedy jednak metody te mogą nie być zauważalnie skutecznie. Należy wtedy rozważyć konsultację z lekarzem seksuologiem i diagnozę wytrysku przedwczesnego.

Pozdrawiam!