Co zrobić, żeby opóźnić wytrysk?

Witam mam 21 lat i mam pytanie co zrobic zeby opoznic wytrysk ??

W razie pojawienia się pytań czy wątpliwości - proszę je opisać.
Pozdrawiam Pana. JW, Poznań.

Dzień dobry!

Wiele informacji na ten temat znajdzie Pan w artykułach i archiwalnych odpowiedziach na portalu. Są to np. regularne współżycie, używanie prezerwatyw i prezerwatyw opóźniających wytrysk, metody relaksacji, ćwiczenia oddechowe, metody treningowe związane z nauką wyczuwania zbliżającego się wytrysku i spowalniania tempa stymulacji w tej chwili (podczas masturbacji lub zbliżenia z partnerką) itp. Czas trwania stosunku będzie stopniowo wydłużał się z czasem i rosnącym doświadczeniem. Jeśli tak się nie stanie, proszę skonsultować się z lekarzem seksuologiem. Wytrysk przedwczesny (jeśli taką diagnozę postawi lekarz) można leczyć farmakologicznie.

Pozdrawiam!