W jaki sposób można opóźnić wytrysk?

Mam pytanie jak opuznic wytrysk czy są jakies tabletki jak tak to jakie czy inne sposoby

Dzień dobry!

Wytrysk przedwczesny (jeśli taką diagnozę postawi lekarz seksuolog) leczy się farmakologicznie. Przyjmowanie leków dostępnych bez recepty jest bezzasadne. W internecie (np. na stronach ABCzdrowie) znajdzie Pan również inne porady - np. stosowanie prezerwatyw lub prezerwatyw przedłużających stosunek, podejmowanie drugiego stosunku po pierwszym wytrysku, metody relaksacji, trening masturbacyjny (lub razem z partnerką) związany z nauką rozpoznawania zbliżającego się wytrysku, trening mięśni Kegla itp.

Pozdrawiam!