Jak wydłużyć stosunek seksualny u mężczyzny?

Jest metoda zeby sie dluzej kochac zeby szybko nie dojs do wytrysku

Witam
W takim wypadku stosuje się terapię seksualną pary, albo farmakoterapię, w zależności od potrzeb i przyczyny problemu.
Pozdrawiam B.K.

Dzień dobry!

Zależy to od tego, czy mężczyzna doświadcza wytrysku przedwczesnego (wtedy zazwyczaj konieczne jest leczenie farmakologiczne i/ lub psychoterapia) czy też czas trwania stosunku jest prawidłowy. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa.

Zachęcam do lektury licznych artykułów na portalu oraz książek poradnikowych dot. męskiej seksualności.

Pozdrawiam!