Przdwczesny wytrysk podczas stosunku z dziewczyną

mam 27 lat drugi problem jaki mam to przedwczesny orgazm nie kochalem sie przez 3 lata tylko sam sie masturbowalem raz poraz 3 lub 4 razy w ciagu tych trzech lat byly kobiety z ktorymi uprawialem sex ale zawsze szybciej orgazm miala partnerka teraz mam stala partnerke i moj finisz jest w ciagu 2 do 5 minut mozliwe ze ja jestem polakiem a moja parterka portugalka i cos jest nie tak prosze o szybka odpowiec co robic z tym bo nie chce stracic swojej ukochanej przez to pozdrawiam

Dzień dobry!

W niektórych okolicznościach wytrysk przedwczesny jest naturalny - np. po okresie długiej abstynencji, przy seksie przygodnym, sporadycznym czy podczas rozpoczynania współżycia z nową atrakcyjną partnerką. Często problem samoistnie mija z czasem i rosnącym doświadczeniem. Istnieją też różnego rodzaju sposoby i ćwiczenia prowadzące do lepszej kontroli momentu wytrysku. Bywa jednak również tak, że problem nie mija samoistnie. W takiej sytuacji proszę skonsultować się z lekarzem seksuologiem. Farmakologiczne leczenie przedwczesnego wytrysku jest skuteczne.

Pozdrawiam!