Wytrysk podczas całowania

Mam 18 lat i spotkała mnie w łóżku dość niemiła sytuacja. A mianowicie podczas samego całowania się z dziewczyną dostałem wytrysku... Nie wydaje mi się, żeby to było normalne... Jak ten problem leczyć? Jak poradzić z nim sobie, aby w przyszłości taka sytuacja się nie powtórzyła?

Dzień dobry!

Szybkie osiąganie i narastanie podniecenia u młodych mężczyzn, którzy nie współżyją regularnie, jest naturalne. Sytuacja pocałunku, tańca czy pieszczot z atrakcyjną partnerką może być wystarczającą do osiągnięcia wytrysku. Jest bardzo prawdopodobne, że z czasem, rosnącym doświadczeniem i regularnym współżyciem, kontrola nad momentem wytrysku będzie coraz większa.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Opisuje Pan typową i naturalną sytuację, która zdarza się podczas dużego podniecenia - szczególnie w przypadku młodych mężczyzn, którzy dopiero rozpoczynają życie seksualne. Takich "przypadłości" się nie leczy. W miarę nabierania doświadczenia ustępują same.

Pozdrawiam.