Szybki wytrysk a masturbacja

Witam. Otóż mam problem. 1 raz z dziewczyną trwał około 3h zanim doszedłem. Po tym każdy kolejny stosunek prowadził do tego że po paru włożeniach był wytrysk. Aktualnie 3 lata niemam partnerki. Masturbowałem się około 3,4 razy w tym. Ostatnio doszło do stosunku po 3 lata i to samo parę włożeń i wytrysk. Jestem zdołowany nie wiem co robić

Witam. W Pana wypowiedzi brakuje kilku ważnych informacji potrzebnych do pełniejszego zrozumienia sytuacji (przede wszystkim tego, ile trwał pierwszy związek, z jaką częstotliwością dochodziło do współżycia, ile ma Pan lat, jaki jest Pana poziom pobudliwości w innych sferach życia). Chciałabym jednak trochę Pana uspokoić, ponieważ takie reakcje są dosyć częste u mężczyzn, którzy przez dłuższy czas nie współżyli lub wspołżyją rzadko i nieregularnie. Szybkie dochodzenie do wytrysku jest związane z wieloma czynnikami, np. takimi jak młody wiek, inicjacja seksualna, wysoka reaktywność układu nerwowego, nowa partnerka seksualna, i tak jak napisałam wcześniej, rzadkie, niegularne kontakty seksualne. Można więc oczekiwać wydłużenia czasu stosunku przy częstszych, bardziej regularnych stosunkach z partnerką. Zachęcam Pana również do konsultacji ze specjalistą seksuologiem, z którym można dokładniej rozważyć wszelkie wątpliwości i zdecydować czy Pana reakcje mieszczą się w normie rozwojowej, czy potrzebna jest fachowa pomoc.

Dzień dobry!

Przedwczesny wytrysk w niektórych sytuacjach jest naturalny i nie jest traktowany jako zaburzenie. Takie sytuacje to np. początki życia seksualnego, pierwsze zbliżenia, pierwsze stosunki po dłuższym czasie abstynencji, seks z nową partnerką, nieregularne współżycie, młody wiek. Pana sytuacji dotyczą wszystkie te przyczyny. Dodatkowo Pana problem może być wzmagany przez lęk, obawy, oczekiwanie niepowodzenia i zadaniowe podejście do seksu. Jest więc możliwe, że problem zbyt wczesnego wytrysku samoistnie będzie mijał wraz z Pana rosnącym doświadczeniem oraz regularnym współżyciem, być może ze stałą partnerką. Jeśli jednak tak nie będzie się działo polecam konsultację z lekarzem seksuologiem bądź psychologiem seksuologiem.

Pozdrawiam!

Szybki wytrysk po długiej przerwie to fizjologia i nie wymaga to interwencji medycznej. Dopiero po kilku miesiącach regularnej i dość częstej (1-2-3 stosunki w tygodniu) aktywności seksualnej można rozpoznać problem medyczny wymagający leczenia.
Trudno wypowiadać się o poprzednim związku, bo brak dostatecznych danych.
Należy dązyć do kontaktów ze stałą partnerką.
Wszelki chaos, w tym zmiany partnerek sprzyjają problemom seksualnym, w tym brakowi kontroli nad wytryskiem.
Pozdrawiam.