Szybka ejakulacja podczas masturbacji

witam mam 23 lata wzpółzyje z kobieta od roku .Masturbuje sie raz moze na 3 miesiace jak kobieta jest obrazona i moj problem polega ze 2 minuty i juz dochodze smieszne moze to jest ale chce aby moja kobieta była zadowolona :)

Dla kontrolowania wytrysku niezbędny jest regularne współżycie.
W przypadkach nieregularnego i rzadkiego współżycia leczenie wczesnego wytrysku jest mało skuteczne.
Prawdopodobnie warto byłoby odwiedzić psychologa, nailepiej seksuologa psychologa, żeby porozmawiać nad bardziej efektywnym, niż obrażanie się, sposobem rozwiązywania problemów w związku.
Pozdrawiam. JW. Poznań.

Dzień dobry!

Stosunkowo krótki czas zbliżenia/ masturbacji jest naturalny przy współżyciu rzadkim, nieregularnym, a także dla mężczyzn młodych, rozpoczynających dopiero życia seksualne. Aby stwierdzić, czy doświadcza Pan tzw. wytrysku przedwczesnego i jakie byłoby najwłaściwsze w tej sytuacji postępowanie (leki/ psychoterapia/ metody treningowe itp.) konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i więcej informacji, których nie ujął Pan w swoim liście. Zachęcam do wizyty u seksuologa.

Pozdrawiam!