Czy tak rzadkie stosunki mogą mieć wpływ na długość seksu?

Witam mam nietypowe pytanie. Jestem ze swoją dziewczyną 3 lata uprawiamy sex raz w miesiącu. Czy tak rzadkie stosunki mogą mieć wpływ na jego długość? Bo często jest tak ze nawet nie zdążę wejść a już dochodzę... czy są jakieś skuteczne leki? Dodam że u lekarza nie byłem.

1. dlaczego młodzi, zdrowi ludzie, którzy są parą tak rzadko uprawiają seks?
2. wytrysk poniżej 1 minuty od penetracji - to jeden z objawów przedwczesnego wytrysku. Nas to są leki (wypisać może lekarz, nie psycholog)

Witam. Tak rzadko podejmowane współżycie seksualne zdecydowanie może mieć wpływ na zbyt szybki wytrysk. Proszę spróbować zwiększyć częstość współżycia do 2-3 razy w tygodniu i zbadać czy czas od rozpoczęcia penetracji do wytrysku nie zwiększył się w perspektywie miesiąca. Jeżeli zauważy Pan znaczącą poprawę proszę kontynuować tę zmianę, jeżeli nie będzie różnicy, konieczna wydaje się osobista wizyta u seksuologa - psychologa lub lekarza. Pozdrawiam