Problem z przedwczesnym wytryskiem u 20-latka

Witam mam problem z przedwczesnym wytryskiem. Mam 20 lat. Uprawiałem seks 1,5 roku temu. Boję się, że stosunek z nową partnerką potrwa tylko chwilę.. Pomocy

Utrzymujący się brak kontroli nad wytryskiem i szybki wytrysk powodujący distres w związku - powinien być sygnałem do szukania pomocy specjalisty.
Wizyta jednak powinna być po kilkumiesięcznym regularnym współżyciu ze stałą partnnerką.
Brak współżycia lub chaos (częste zmiany partnerek) uniemożliwiają bądź bardzo utrudniają skuteczne leczenie.
Aktualnie wizyta u lekarza seksuologa jest przedwczesna.
Zachęcam do lektury interesujących materiałów na ten temat na naszym Portalu.
Pozdrawiam. JW, Poznań.