Kontrolowanie wytrysku a trening mięśni Kegla

Jak kontrolować swój wytrysk? Szybko osiągam orgazm, czy trening mięśni Kegla będzie w moim przypadku skuteczny?

Leczeniem braku kontroli nad wytryskiem zajmują się głównie lekarze seksuolodzy.
Warunkiem leczenia jest posiadanie stałej partnerki.
Chaos w tej dziedzinie, czyli częste zmiany partnerek seksualnych, lub posiadanie równoległe więcej partnerek bardzo utrudnia leczenia, a nieraz wręcz uniemożliwia je...
Także używanie środków psychoaktywnych, w tym także pochodnych konopii, powoduje brak efektów terapii.
Również stosowanie sterydów anabolicznych (siłownia i inne) powoduje porażki w próbach leczenia.
Stosowanie alkoholu dla opóźnienia wytrysku jest dużą pułapką, choć bywa początkowo skuteczne, ale potem dołączają się problemy ze wzwodem...
Zresztą zaburzenia wzwodu bywają nierzadko powikłaniem nieleczonego wczesnego wytrysku.
Leczenie dysfukcji ejakulacyjnej jest ważne dla jakości życia w parze.
Pozdrawiam i zachęcam do lektury materiałów na ten temat na naszym Portalu. JW, www.seksuolog.org.pl