Jak wydłużyć bardzo krótki stosunek z kobietą?

Witam Zmagam się z bardzo irytującym mnie problemem i mam nadzieję że jest on w jakimś stopniu do rozwiązania. Problem ten to bardzo krótki czas trwania stosunku z kobietą, gdyż po penetracji ogranicza się on do kilku ruchów. Jestem 20 letnim mężczyzną i życie seksualne rozpocząłem niedawno. więc mam nadzieje że ów problem spowodowany jest brakiem doświadczenia. Czy to normalne ? czy można w jakiś sposób temu zaradzić, jest to ogromnie frustrujące. Proszę o jakąkolwiek pomoc,.

Dzień dobry!

Początki życia seksualnego zazwyczaj wiążą się z różnego rodzaju trudnościami, np. własnie dość krótkim czasem trwania stosunku. Często czas trwania stosunku wydłuża się z czasem, rosnącym doświadczeniem i pozytywnym nastawieniem. Jeśli tak się nie dzieje, należy skonsultować się z seksuologiem. Wytrysk przedwczesny zazwyczaj leczy się farmakologicznie i psychoterapeutycznie.

Pozdrawiam!

Dzień Dobry Panu,

Zachęcałabym Pana bardziej na skupianiu się na doznaniach zmysłowych
w kontakcie intymnym z Partnerką, poświęcając temu czas i uwagę,
bardziej nastawić się na przeżywanie bycia we dwoje, jako radosną zabawę we dwoje, a nie podchodzić zadaniowo.

Powyższy temat może Pan skonsultować z seksuologiem, celem rozwiania obaw.

Życzę Panu radosci,
irena.mielnik.madej@gmail.com