Mam 19 lat i problem z przedwczesnym wytryskiem

Witam. Mam 19 lat, jestem jeszcze prawiczkiem, lecz chciałbym już współżyć. Problem mój polega na tym, że mój penis mierzy zaledwie 11cm w czasie erekcji ;( Drugim, jeszcze większym moim problemem jest to, że gdy już się zbliżę z dziewczyną i zaczynamy grę wstępną, to po krótkiej chwili jestem na tyle podniecony, że mam wytrysk :( Dlatego boję się mojego pierwszego razu! Nie chce przecież zostać ojcem w wieku 19 lat. Jak mam sobie z tym poradzić? Jeszcze jednym problemem jest to, że często nawet nie myśląc o czymś podniecającym, mam samoistny wzwód ;/ Często się sam zaspokajam, czuję że jestem już gotowy do współżycia tylko boję się tych przedwczesnych wytrysków :( Proszę o jakąś poradę!

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Przedwczesny wytrysk często występuje u mężczyzn młodych, niedoświadczonych.  Przyczyną jest duża emocjonalność, przeżywanie problemów ale też wysoka pobudliwość seksualna charakterystyczna dla młodego wieku.

Napisał Pan, że nie chce zostać jeszcze ojcem i tego się Pan boi. Taki lęk przed ciążą powoduje napięcie i w konsekwencji wczesny wytrysk.

Poza tym jest Pan bardzo pobudliwy seksualnie, co jest naturalne w Pana wieku, stąd szybkie podniecenie i wytrysk.

Myślę, że lęk przed wczesnym wytryskiem może generować dodatkowe napięcie co też się przyczyni do wcześniejszego wytrysku.

Proszę dać sobie czas i prawo do dużej pobudliwości seksualnej. W miarę jak będziecie współżyć regularnie czas osiągnięcia orgazmu podda się mechanizmowi samoregulacji i wszystko się wyrówna. Najważniejsze to zachować spokój.
Proponuje też porozmawiać z partnerką o antykoncepcji aby być spokojnym odnośnie niechcianego ojcostwa.
Gdyby problem się jednak powtarzał i utrudniał życie proponuje wizytę u seksuologa.

Pozdrawiam