Zaburzenia erekcji podczas próby zbliżenia

Witam. Będę pisał dość konkretnie z racji małej ilości znaków. poznałem cudowną kobietę, ostatnio zbliżyliśmy się do siebie. Mój penis nie do końca podołał "wymaganiom" - powiedzmy. Właściwie w ogóle. Nie wiem dlaczego gdyż nie jest to moja Pierwsza partnerka. Poza tym gdy sie zwyczajnie całujemy, nawet zwyczajne ocieranie przez spodnie powoduje że mój penis rosnie odrazu. A w tej sytuacji nie wiem co się stało. Oboje się dotykalismy podnieca mnie bardzo lecz nie było efektu nie wiem jakim cudem

Dzień dobry.

Opisuje Pan fascynację i zauroczenie swoją partnerką i tym można wyjaśnić kłopoty ze wzwodem. W takiej sytuacji mężczyzna chciałby jak najlepiej "wypaść" przed drugą połówką, co wywołuje napięcie i stres, które z kolei negatywnie oddziałują m.in. na prawidłową erekcję.

Proszę się nie niepokoić. Z biegiem czasu i "oswojeniem" się z nową sytuacją, wszystko powinno wrócić do normy. Zamartwianie się, a przede wszystkim obawa o "sprostanie" zadaniu może tylko pogarszać sprawę.

Pozdrawiam i powodzenia.

Dzień dobry!

Najczęściej wynika to po prostu z dużego stresu (nieuświadamianego) i napięcia wywołanego "cudownością" partnerki i ogromnym pragnieniem sprostania jej oczekiwaniom. Paradoksalnie - im większe podniecenie, tym większy może być problem z erekcją w sytuacji nowej, wymagającej, szczególnie atrakcyjnej. Podchodząc do tego z dystansem, problem nie musi się powtórzyć i kolejne zbliżenie może być w pełni udane.

Pozdrawiam!