Zapytaj lekarza

7 4 2 , 0 1 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy masturbacja może zaburzyć erekcję?

Oczekuję pomocy. Mam problem z masturbacją, ale ja chcę zaprzestać masturbacji, bo szybko się podniecam, tzn. jeszcze szybciej, gdy kobieta siądzie mi na kolanach itp., ale gdy się masturbuję nie ma tego. Gdy dziewczyna włoży mi rękę pod bieliznę i dotyka mojego penisa, to po jakiś 30 sek. czuję że do chodzę i wyciągam jej rękę - czasami jest już za późno, wyciągnę jej dłoń, ale i tak dojdę. Chcę zaprzestać masturbacji! Proszę o pomoc.
ponad rok temu

Czy masturbacja wpływa na potencję?

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam!

Masturbacja może wpływać na erekcję. Częste podniecanie się wywołane masturbacją może powodować, że w sytuacjach, kiedy czuje Pan bliskość z kobietą, bądź z czymś, co może powodować wzwód (jak np. ręka partnerki) powoduje to napięcie, które zostaje rozładowane poprzez wzwód. S
koro stanowi to dla Pana problem, to warto pomyśleć o zaniechaniu masturbacji i skupieniu się na kontaktach seksualnych z partnerką.
Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy