Zapytaj lekarza

7 4 2 , 4 1 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy z erekcją w czasie stosunku

Witam, mam problem. Mam piękną dziewczynę, całujemy się, dotykamy się, jest cudownie - mój penis jest sztywny. Jak dochodzi do zbliżenia, mój penis opada. Czasami opada w czasie stosunku... Co mi jest? Co jeść albo jak się leczyć? Proszę o pomoc...

MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu

Czy masturbacja wpływa na potencję?

Witam serdecznie!
W Pana zapytaniu brakuje wielu istotnych informacji na temat dotychczasowych zbliżeń, ewentualnej masturbacji oraz trybu życia. Ze względu na Pana młody wiek należy rozpatrzyć 2 najczęstsze przyczyny osłabienia erekcji podczas penetracji. Pierwszy to czynnik psychiczny. Złe wspomnienia z poprzednich stosunków (wytrysk przedwczesny, brak wzwodu, problem z ejakulacją) często podświadomie blokują wzwód i osiągnięcie pełnego wzwodu. Drugim problemem może być nadmierna masturbacja, która przyzwyczaja członek do silnych bodźców. Brak odpowiedniej stymulacji ręką powoduje niepełne pobudzenie a tym samym osłabienie wzwodu. Leczenie zaburzeń wzwodu zawsze powinno mieć charakter przyczynowy. Warto również wykluczyć używki (głównie alkohol, narkotyki) oraz zwiększyć swoją aktywność fizyczną.
Pozdrawiam

Lekarz w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. prof. Witolda Orłowskiego w Warszawie.
0

Proponuję osobiste zgłoszenie do lekarza seksuologa, który uzupełni wywiad seksuologiczny (podał pan zbyt mało informacji) i zleci konieczne w tym przypadku badania laboratoryjne. Na razie nie wiemy jaka jest przyczyna występujących u pana zaburzeń erekcji. Istnieje kilka metod leczenia, w zależności od przyczyn.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy