Problemy z erekcją w czasie stosunku

Witam, mam problem. Mam piękną dziewczynę, całujemy się, dotykamy się, jest cudownie - mój penis jest sztywny. Jak dochodzi do zbliżenia, mój penis opada. Czasami opada w czasie stosunku... Co mi jest? Co jeść albo jak się leczyć? Proszę o pomoc...

Witam serdecznie!
W Pana zapytaniu brakuje wielu istotnych informacji na temat dotychczasowych zbliżeń, ewentualnej masturbacji oraz trybu życia. Ze względu na Pana młody wiek należy rozpatrzyć 2 najczęstsze przyczyny osłabienia erekcji podczas penetracji. Pierwszy to czynnik psychiczny. Złe wspomnienia z poprzednich stosunków (wytrysk przedwczesny, brak wzwodu, problem z ejakulacją) często podświadomie blokują wzwód i osiągnięcie pełnego wzwodu. Drugim problemem może być nadmierna masturbacja, która przyzwyczaja członek do silnych bodźców. Brak odpowiedniej stymulacji ręką powoduje niepełne pobudzenie a tym samym osłabienie wzwodu. Leczenie zaburzeń wzwodu zawsze powinno mieć charakter przyczynowy. Warto również wykluczyć używki (głównie alkohol, narkotyki) oraz zwiększyć swoją aktywność fizyczną.
Pozdrawiam

Proponuję osobiste zgłoszenie do lekarza seksuologa, który uzupełni wywiad seksuologiczny (podał pan zbyt mało informacji) i zleci konieczne w tym przypadku badania laboratoryjne. Na razie nie wiemy jaka jest przyczyna występujących u pana zaburzeń erekcji. Istnieje kilka metod leczenia, w zależności od przyczyn.