Jak zaradzić problemom z erekcją w czasie stosunku z kobietą?

Witam bardzo serdecznie!

Mam 19 lat i mam problem z dochodzeniem podczas stosunku z moją kobietą. Jest na mnie zła, bo oczekuje ode mnie też pełnej satysfakcji. Mój problem polega na tym, że mam problem z masturbacją i masturbuję się od 4 lat. Otóż coraz częściej podczas masturbacji napinam mięśnie nóg - praktycznie wszystkie. Teraz jak już uprawiam seks nie mogę dojść i jak się masturbuję to bez napięcia nóg nie mogę dojść. Można to jakoś naprawić? Chciałbym normalnie dochodzić. Proszę o jakieś wskazówki, porady. Nie wiem co mam zrobić. Chciałbym normalnie funkcjonować podczas seksu.

Witam serdecznie!

Niestety w Pana opisie brakuje wielu istotnych informacji na temat Pana wzwodu. Nie wspomina Pan nic na temat jakości wzwodu podczas zbliżenia z partnerką (tj. czy osiąga Pan pełen wzwód, czy utrzymuje Pan go do końca itp). Pana problem niewątpliwie związany jest z nadmierną masturbacją. Mężczyźni często onanizujący się przyzwyczajają się do stałych i mocnych bodźców, których nie mogą osiągać podczas zbliżenia z partnerką. W podobnych sytuacjach zaleca się zerwanie z dotychczasowymi przyzwyczajeniami. Wskazane jest zaprzestanie masturbacji, a przynajmniej jej ograniczenie. Podczas zbliżeń z partnerką wskazana jest natomiast dłuższa gra wstępna. Początkowo może Pan próbować zaciskać uda. Z czasem warto zacząć rezygnować z dodatkowych bodźców. Pierwsze efekty powinien zauważyć Pan po kilku tygodniach. Jeżeli problemy będą się utrzymywać, konieczna będzie pomoc specjalisty.

Pozdrawiam