Problemy z erekcją podczas stosunku

Witam serdecznie. Mam 19 lat i sądzę że mam problemy z erekcją. Od dłuższego czasu jestem ze swoją partnerką i zaczęliśmy współżyć ze sobą i jak się okazało mój penis nie mógł osiągnąć pełnego wzwodu. Podczas pieszczot było dobrze lecz wydaję mi się, że też nie do końca, lecz gdy przyszło do założenia prezerwatywy członek natychmiast maleje. I tak zdarzyło mi się już kilka razy przy kolejnych próbach wynik cały czas negatywny. Wcześniej dosyć często masturbowałem się lecz zaprzestałem już temu. Myślę, że to nie jest związane ze stresem, gdyż zachowujemy się oboje naturalnie. Nie wiem czy zacząć brać jakieś leki? Jeśli tak to jakie? Kupiłem sobie W****** i nie widzę po nim jakich kolwiek efektów. Bardzo proszę o pomoc!!

Witam!

Problemy z erekcją towarzyszą wielu młodym mężczyznom. W trakcie pieszczot osiąga Pan wzwód, natomiast nałożenie prezerwatywy wpływa na jego zmniejszenie lub całkowity zanik. W tym wypadku można podejrzewać czynnik psychiczny. Nie musi czuć się Pan zestresowany, by mieć problem z utrzymaniem wzwodu. Możliwe, że to rodzaj stosowanej antykoncepcji powoduje u Pana problemy. Warto porozmawiać na ten temat z partnerką i spróbować zmienić rodzaj stosowanego zabezpieczenia (w tym celu zachęcam do wizyty u ginekologa, natomiast nie polecam stosunku przerywanego). Masturbacja nie ma wpływu na powstawanie zaburzeń erekcji. Jest normalnym etapem rozwoju seksualnego człowieka. Może Pan swój problem skonsultować z seksuologiem lub psychologiem, by dotrzeć do przyczyn problemu i pracować nad poprawą kondycji seksualnej. Leki sprzedawane bez recepty niekoniecznie są skuteczne. W tej sprawie warto skontaktować się z lekarzem.

Pozdrawiam