Miękki penis podczas prób współżycia

od pół roku współżyję z chłopakiem. jest to mój pierwszy partner, ja jestem pierwsza jego partnerką. bardzo sie kochamy, ale mamy pewien problem. podczas próby współżycia mięknie mu penis. gdy pieszczę go oralnie to jest twardszy, ale gdy ma we mnie wejść to mięknie. czasami jest dobrze, ale zazwyczaj z naszych prób współżycia nic nie wychodzi. a gdy już jest we mnie to szybko dochodzi. nie ma nałogów, dbamy o romantyczną atmosferę, wkładam na siebie seksowną bieliznę. Co robić?

Dzień dobry.

Z Pani opisu wynika, że prawdopodobnie Pani partner mocno się stresuje podczas współżycia, co jest najczęstszą przyczyną zaburzeń erekcji i przedwczesnego wytrysku - szczególnie w przypadku młodych mężczyzn rozpoczynających dopiero współżycie.
Najlepszym sposobem na powyższy problem jest czas i cierpliwość. Okazywanie rozczarowania po niepowodzeniu czy też próba "zmotywowania" partnera do utrzymania wzwodu mogą mu tylko zaszkodzić.
Można byłoby również spróbować skonsultować się z seksuologiem (najlepiej razem), aczkolwiek młodzi i ambitni mężczyźni rzadko się na tego rodzaju pomoc decydują.

Pozdrawiam.