Dlaczego penis opada podczas próby współżycia?

Witam Mam 23 lata, ostatnio próbowaliśmy współżyć z dziewczyną (dziewica) . Za pierwszym razem nie wyszło, a teraz za każdym razem jak próbujemy nie wychodzi. Podczas pieszczot jest wzwód i jest ok ale jeżeli ma dojść do zbliżenia "mięknie" np już przy zakaładaniu prezerwatywy, boję się że ze mną jest coś nie tak

Jest to częste zjawisko. Najczęściej emocjonalne. Warto rozważyć wizytę u lekarza seksuologa. Są opracowane metody postępowania w rozwiązywaniu takich problemów.
Lepiej skorzystać z pomocy specjalisty i unikać reklamowanych w mediach specyfików.
W Krakowie przyjmuje Dr A.Sipiński (także w Katowicach).
Pozdrawiam. JW, blog seksuologia.com, Poznań. 9/17.

Problemy z erekcją są bardzo powszechne wśród młodych mężczyzn, którzy dopiero rozpoczynają współżycie. Silne poczucie presji, pragnienie "sprawdzenia się" często owocują wzrostem lęku przed kompromitacją i niesprostaniem zadaniu. Im bardziej zależy im na partnerce, tym większa szansa, że penis zacznie "płatać figle". Pomocna może być wyrozumiałość wobec siebie (świadomość, że pewne rzeczy są naturalne i powszechne) i rozmowa z seksuologiem, który obali wiele mitów związanych z seksualnością i zaproponuje skuteczne leczenie.