Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 8 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego penis wiotczeje w trakcie wytrysku?

Mój penis szybko wiotczeje już w trakcie wytrysku (czasem nawet na kilka sekund przed wytryskiem) i tak jest zawsze chyba że wezmę tablętkę typu Maxigra. Wtedy penis wiotczeje 2-3 sekundy po wytrysku (i tak wydaje mi się że to szybko bo kiedyś wiotczał jakieś 15 sekund po wytrysku). Czym to może być spowodowane i jakie badanie mogę wykonać żeby dowiedzieć się w czym problem?
MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Penis nie powinien wiotczeć przed ejakulacją. W Katowicach lekarz seksuolog to Dr A.Sipiński oraz Poradnia Julia. Nie zachęcam do zażywania leków bez konsultacji specjalisty, nawet jeśli są one dostępne bez recepty. Można zrobić sobie krzywdę. Pozdrawiam. JW, blog seksuologia.com, Poznań. 6/17

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy