Dlaczego penis nagle opada?

Witam. Z początku chciałem napisać,że jestem chłopakiem mającym 18 lat. Wiec do rzeczy :/. Mój problem polega na bardzo krótkiej erekcji tzn. Gdy jestem z dziewczyną i dochodzi do np. Sytuacji calowania to mój penis jako tako staje a gdy zacznie go dotykać dłonią to stoi ale po 5sek przerwy (albo np. Zmianie ręki) opada!?! Próbowaliśmy seksu oralnego, penis stanął i to mocno lecz po wyjęciu go z ust znów opadł w ciągu 5-10 sek... Nie wydaje mi sie aby to bylo normalne prawda?

Opisany przez Pana problem prawdopodobnie ma podłoże związane ze stresem, poczuciem presji i pragnieniem spełnienia oczekiwań ze strony partnerki. Incydentalne zaburzenia wzwodu mogą prowadzić do nasilenia lęku i chęci wycofania się ze współżycia, co jednak nie rozwiązuje problemu. Jedną z metod pracy jest ukształtowanie przeświadczenia, że kobieta do "zaspokojenia" wcale nie potrzebuje stosunków genitalnych - wiele dziewczyn jako równie lub bardziej przyjemne ocenia pieszczoty oralne lub manualne. Proszę nie czuć na sobie presji podejmowania kontaktów dopochwowych, przynajmniej na jakiś czas. Współżycie powinno kojarzyć się z przyjemnością, spontanicznością i zabawą, a nie ze stresem i przekonaniem, że "nie wolno dać plamy". Współcześnie jest wiele skutecznych metod leczenia zaburzeń erekcji i jeśli problem będzie się utrzymywał, zalecam wizytę u seksuologa, który dokładnie przyjrzy się sprawie i zaproponuje konkretne oddziaływania terapeutyczne.