Dlaczego penis stopniowo opada podczas stosunku?

Witam. Niedawno z moją dziewczyną przeszliśmy przez inicjację seksualną. Podczas gry wstępnej, seksu oralnego penis jest w pełnym wzwodzie lub niewiele mu do tego brakuje. Jednakże, gdy przejdziemy do seksu właściwego to penis po pewnym czasie stopniowo opada. Nie podnieca mnie pochwa partnerki zewnętrznie, podczas oglądania filmów pornograficznych również nie zwracałem nigdy uwagę na ten element. Zaczyna mnie to męczyć. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Zmienia się to nastawienie często z upływem czasu.
Jeśli niepokoje związane ze sferą seksualną będą sie utrzymywać, to proponuję rozważyć wizytę u lekarza seksuologa. W Krakowie przyjmuje Dr A.Sipiński (też w Katowicach).
Pozdrawiam. JW, seksuologia.org.pl, Poznań. 6/17