Odczuwanie bólu podczas stosunków i brak ochoty na seks

Problem z ochota na seks Przez ostatnich kilka tygodni byłam zaniedbana przez partnera i nie miałam orgazmu. Porozmawialiśmy o tym i gdy zaczął mnie pieścić bardzo tego chciałam ale mimo chęci wcale nie czułam podniecenia. Dotyk nie podniecal a wkładanie palca do pochwy sprawiało nieznośny ból mimo nawilżenia. Co mogło być przyczyna tej niemocy ? I jak sobie z tym radzić ?

Witam
Proszę wykluczyć u ginekologa problemy natury medycznej. Jeśli problemów po stronie ginekologicznej nie będzie zalecam wizytę u seksuologa indywidualna lub z partnerem. Problem może być natury emocjonalnej.
Pozdrawiam B.K.

Dzień dobry.

Tak się składa, że gwarancją udanego seksu nie jest wyłącznie jego "technika". Prawdopodobnie, pomimo rozmowy z partnerem, pozostał w Pani jakiś żal za jego zaniedbanie, który skutecznie uniemożliwił zarówno osiągnięcie satysfakcji, jak i w ogóle jakiejkolwiek przyjemności.
Warto też wspomnieć, że jednorazowy brak przyjemności podczas seksu czy pieszczot "wstępnych" nie jest wskazaniem do niepokoju. Proszę uzbroić się w odrobinę cierpliwości oraz wyrozumiałości za "grzech zaniechania" partnera.

Pozdrawiam.