Brak pociągu do seksu u 20-latki

Mam 20 lat, moim problemem jest brak orgazmu(nie miałam go nigdy). Współżyję od około 2 lat(miałam dwóch partnerów), na początku nie odczuwałam żadnej przyjemności ani nawet pociągu do seksu, zbliżeń, był również problem z brakiem nawilżenia. Masturbacja też nigdy nie przynosiła żadnych odczuć, wręcz nudziła. Teraz powoli zaczynam odczuwać minimalną przyjemność wewnątrz pochwy, potrafię zrobić się mokra. Martwi mnie zupełny brak odczuć podczas stymulacji łechtaczki, czy można to jakoś zmienić?

Proponuję osobistą wizytę u seksuologa, który będzie w stanie zaproponować Pani ćwiczenia mające na celu "nauczenie się" czerpania przyjemności. Konsultacja taka pomoże Pani również przepracować problemy natury psychicznej, które mogą stać na przeszkodzie w odczuwaniu przez Panią satysfakcji seksualnej. Pozdrawiam.