Silny ból podczas prób współżycia

Witam, Od sierpnia do grudnia nie współżyłam. W grudniu kiedy doszło do zbliżenia nie wytrzymałam z bólu. Nawet podczas wkładania palca odczuwałam ból. Ból był obecny również parę godzin po próbach zbliżeń. Byłam z tym u ginekologa, zrobił mi usg dopochwowo, nic nie wykazało. Od wczoraj odczuwam pieczenie podczas sikania, czasami pojawiają się żółte, bądź białawe upławy. Do ginekologa zapisałam się znowu, wizytę mam 21 stycznia.

Witam! Opisane objawy najprawdopodobniej są wynikiem infekcji dolnych dróg moczowych. Nie można jej zdiagnozować na podstawie usg. Odpowiednie leczenie może wdrożyć lekarz rodzinny.