Brązowe upławy z krwią pojawiające się po wysiłku

Witam.Dzisiaj po wysiłku dostrzegłam brązowe upławy wraz z krwią. Miesiąc tematu również to się pojawiło również po wysiłku. Byłam w szpitalu, ponieważ od tamtego czasu bolał mnie brzuch, w okolicy prawej strony. Miałam podejrzenie o wyrostek lub zapalenie pęcherza. W końcu nic nie wykryli, zapisali mi tylko tabletki przeciwbólowe i fakt ból ustał. Okres skończył mi się 27 sierpnia. Miałam robione już USG, morfologie i było wszystko w porządku jak i również byłam u chirurga i ginekologa.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane krwiste upławy zdecydowanie wymagają ponownej oceny specjalisty ginekologa oraz wykonania USG dopochwowego. Proszę nie bagatelizować objawów.